180º, Linia Zmiany Daty przekroczona! „Południk 180! Wracamy na półkulę zachodnią. Czy ja zyskuje, czy tracę dzień?” – pyta Asia. „Zyskujesz!”, piszą fani na FB: Zbigniew Stosio„Czy chcesz, czy też nie – jesteś młodsza.”

No tak, należy się bonus, extra 1 dzień, drugi czwartek! Niestety, nie niedziela…

Asia na to: „Cieszę się! Czy jutro mam znowu czwartek? No tak, wygląda, że źle trafiłam i jutro do roboty.”

No właśnie, a roboty ciągle i zawsze sporo, trwają prace przy naprawie uszkodzonego grota No 1 – fani na FB zalali Asię pomysłami, ale Asia sama miała pomysł, który spotkał się z uznaniem: „Zrezygnowałam z remizek, przyszyłam pełzacz do żagla. Ponieważ nie mam taśmy, (mam tylko krawaty), to użyłam koszulki z liny, tu akurat stary fał. Koszulka jest miękka i łatwiej ja przyszyć niż krawat. Niebieskie końcówki są chwilowe.

Oczywiście, że to nie koniec napraw.”

Ostatnie parę dni Fanfan żegluje w raczej słabym wietrze, chociaż właśnie czarne się pojawiło: „z tyłu idzie czarne, może przejdzie bokiem? Akurat też zrobiłam sobie zupę, ale już zjadłam. Zarefowałam trochę na zapas.”

A z tym extra dniem… Asia żegluje na czasie UTC, czyli – hmmm… chyba nie zauważymy tego dnia bonusa, na Trackingu już mamy następny dzień…
Ale na pewno jesteś młodsza! A dzielna jak zawsze!

Kategorie: Ogólna

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com